Březen 2013

Po sto letech zase tady .. :DD

3. března 2013 v 2:25 | Siimiiee, 14 |  Moje blbosti
Áánoo .. je to tak ..
Zase po sto letech jsem se tak strašně nudila že jsem se rozhodla napsat článek ..
Sice jsem slibovala že se na blog vrátím ale nějak už mě to prostě netáhlo ..
Všichni na něj stejně zapomněli takže jakoby to někomu vadilo .. :DD
Ale .. nehodlám se na blog vrátit .. ;P
Jen jsem se prostě příšerně nudila a tak jsem se rozhodla že napíšu nějaký novinky v mým životě .. teda jako by nějaký vůbec byli ..
No .. můj život se docela změnil od dob co jsem psávala blog ..
Tenkrát jsem neměla zrovna moc přátel takže jsem pořád psala na blog ..
Ale o prázdninách jsem si našla kamarády .. teda sice se s nima už moc nebavím ..
ale díky nim jsem si našla další kamarády (strašně složitý žejo?) .. a s nima máme teď takovou partičku .. a chodíváme ven .. takže blog mě nějak nezajímá .. možná se k němu někdy vrátím .. co já vím .. :DD .. zase plácám ..
Nicméně .. kluka pořád nemám .. kdo by mě taky chtěl .. lol .. :DD .. néé tak .. pár by jich tu bylo .. ale nic pro mě .. já si radší počkám .. ten co jsem ho chtěla mě odmítl .. ale nějak mi to nevadí .. protože jsem si uvědomila že to nebylo nic víc než že se mi jen líbil .. takže je dobře že jsme se nedali dohromady .. :DD ..
Ve škole .. emm .. nuda .. co vám mám psát no .. :DD ..
Jako celkem to jde .. sice občás chytím nějakou 4 nebo 5 ale na vysvědčení jsem měla vyznamenání .. což je pro mě dost důležitý protože jsem v osmičce .. takže se známky posílají na střední ..
Vlastně ani nevím kam chci jít .. přemýšlela jsem o ekonomce .. ale moc se mi to nelíbí .. na matiku zrovna moc nejsem .. :DD .. logický myšlení není nic pro mě ..
Nejlepší jsou přestávky .. no ikdyž .. :DD .. někdy už mi kluci docela lezou na nervy .. holky ani tak ne .. ty neotravujou ..
Nejhorší jsou pátky .. to už jsem uplně vyčerpaná z toho jak se celej týden skoro pořád usmívám a snažím se být na všechny milá .. Většinou bývám v pátek nepříjemná .. no vlastně .. já nevím .. :DD .. hah ..
Soboty uběhnou strašně rychle .. většinou je strávím na fb nebo tk .. a v nedělu nadávám celej den na to že další den je škola .. a pak je najednou večer .. třeba jako teď .. ještě před chvílí byla sobota ráno a teď je neděle 2 hodiny ráno .. O.o
Jééj .. píšu tady sloh kterej nikdo nebude číst .. :/ :D ..
Musím to někam napsat .. nevzala jsem si svůj deník k babči .. takže jsem jako bez ruky ..
:DD .. No tak nakonec sem přidávám pár svých fotek z fb .. A tím se s vámi loučím .. :))

PolonézaKdyž se nudím .. :DD


Pracující Simonka .. :D


free counters Pokecej si s Kájou,ale pozor je sprostej!